BİZDEN HABERLER

ÖZTURYA'dan Aylık Kiralama

ÖZTURYA'dan Aylık Kiralama

Aylık Kiralama

Mevcut kiralama sözleşmeleri sizin isteklerinize cevap veremiyor mu ? İstediğim sıradan rent a car veya uzun sureli bir operasyonel kiralama sözleşmesi değil mi diyorsunuz; ÖZTURYA’nın aylık kiralama hizmeti tam size göre. Bir süre taahüdünde bulunmadan 1 aydan 12 aya kadar esnek sözleşme süresi, süreçte otomobil değişikliği imkanı ÖZTURYA’da.

Yeni bir otomobil satın aldınız tesliminimi bekliyorsunuz ? Geçici personelinize otomobilmi vermeniz gerekiyor. Veya sadece piyasa koşullarını izlemek için süreyemi ihtiyacınız var ?

Aylık Kiralama, taahhüdde bulunmadan uzun bir kiralama süresi seçmenizi sağlar. Süreyi ne kadar isterseniz o kadar uzatabilirsiniz. DBS gibi teminatlara ihtiyacınız olmaz. Otomobilinizi hemen teslim alabilirsiniz. Otomobillerinizi son modellerden oluşan araç parkımızdan istediğiniz sınıf renk ve donanımda seçebilirsiniz.

Fiyatlar günlük kiralama fiyatlarından çok daha daha uygun, operasyonel kiralama ile rekabet eden seviyelerdedir.
İhtiyaçlarınıza göre sigorta ve KM paketleri satın alabilirisiniz. En az 1 ay olmak üzere istediğiniz anda aracı geri iade edebilme imkanınız bulunmakta. 24 saat acil yardım, bakım veya arıza durumlarında hemen yedek araç, kredi kartı ile ödeme imkanları ile sizleride ÖZTURYA’dan aylık otomobil kiralamaya bekliyoruz.

* Aylık kiralama koşullar ÖZTURYA’nın araç parkındaki otomobiller ile kısıtlıdır.
** Ay 4 hafta süre ile ölçülür.
*** ÖZTURYA sözleşme sürecinde aracınızı değiştirme hakkını saklı tutar.


Haber Tarihi: 09-2017