KURUMSAL

Hakkımızda

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Özturya Car Rental, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

3 günden 48 aya, 1 adetten onlarca otomobile kadar, isterseniz şoförlü, her türlü kiralama taleplerinize en hızlı şekilde yanıt vererek, sizlerin süreçte ihtiyaç duyabileceği her konuda, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz.

Özturya Car Rental markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. Özturya Car Rental, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Markamız için seçtiğimiz renkler kırmızı ve siyah. Kırmızı yaptığımız işe karşı içimizdeki heyecanı, siyah ulaşmak istediğimiz saygınlığı sembolize ediyor. Biz otomobilleri özgürlüğün sembolü olan kuşlara benzetiyoruz. Bu sebeple Anka kuşunun kanatlarını logomozda kullandık. Nasıl uzun uçuşlarda kuşları, sürtünme ve hava akımını en aza indirmek, enerji tasarrufu sağlamak için V şeklinde uçan sürüler halinde görüyorsak, otomobillerinde operasyonel ve finansal süreçlerinin filo yönetimi ile çok daha avantajlı olacağına inanıyoruz.